icon

Corona Virus Tracker

4.0 için
Android

5.0

2

Koronavirüsün etkileri hakkında güncel bilgiler

1k

Bu uygulamayı oyla

Corona Virus Tracker, dünya çapında korona virüsün güncel durumu hakkında bilgilendirme yapan bir uygulamadır. Basit bir arayüz aracılığıyla, dünya çapında virüsün yayılışını ve bu pandemik hastalık nedeniyle kaç kişinin hayatını kaybettiğini öğrenebilirsiniz.

Corona Virus Tracker, ana ekranında virüsten etkilenen kişi sayısını, ölenlerin ve iyileşenlerin sayısını gösterir. Ekranın alt kısmında, virüsten en çok etkilenen ülkelerin belirtildiği bir haritaya erişebilirsiniz.

Corona Virus Tracker'ın bir diğer ilgi çekici özelliği ise virüsün belirtileri ve virüsten korunma yolları ile ilgili bilgiler içermesidir. Corona Virus Tracker ile virüsle ilgili güncel haberleri ve etkilenebilecğeiniz durumları öğrenmek kolaydır. Ayrıca, her bölgede üstel yayılma eğrilerini gösteren birkaç grafik vardır.

Corona Virus Tracker, hastalığın mümkün olduğunca yayılmasını önlemek için dünyadaki Covid 19 hakkında sizi bilgilendirir. Diğer sosyal yönlerde olduğu gibi, teknoloji de bu mücadelede bir müttefik olabilir.
X